وایا اسپرت | هر آنچه برای ورزش و تندرستی لازم است
تعداد بازديد: 1620 بار

مهرداد غفاری

سمت: مدیر ارشد وایا اسپرتوب سایت: MehrdadQaffari.irنمایش آیتم های وابسته

من، مهرداد غفاری با تحصیلات آکادمیک در حوزه علوم ورزشی و مطالعاتی که در حیطه تجارت الکترونیک داشتم تصمیم به شروع وایا اسپرت گرفتم. از سال 1393 برند وایا اسپرت را باهدف ارائه خدمات ورزشی در حوزه وب ثبت کردم و در سال 1400 با همکاری شرکت وایا مدیا فعالیت این برند را آغاز کردیم.

6 ماه اول سال 1400 ما بیزینس پلن (طرح تجاری) و برنامه نویسی سایت وایا اسپرت را تکمیل کردیم و در 6 ماه دوم فعالیت تولید محتوای وایا اسپرت را آغاز نمودیم و این روند تا شهریور 1401 خوب پیش رفت اما با توجه به وضعیت نامطلوب جامعه در اواخر شهریور 1401 و قطعی اینترنت ما فعالیت‌مان را متوقف نمودیم و تمرکز خود را بر روی تأسیس یک مدرسه برای کودکان نخبه در جنوب شهر تهران گذاشتیم.

پس از یک سال تحصیلی که مدرسه به شرایط مطلوب خود رسید ما فعالیت وایا اسپرت را در تیرماه 1402 دوباره آغاز نمودیم تا به جامعه هدف خود خدمات مطلوبی ارائه دهیم.

مدل کسب و کار سایت اصلی وایا اسپرت در ابتدا معرفی محصولات ورزشی بود که ما به مخاطبان خود اطلاعاتی که برای خرید و استقاده از یک محصول ورزشی را میخواستند به آن‌ها می‌دادیم و از این طریق آمار بازدید خود را بالا میبردیم و از طریق تبلیغات درامدزایی می‌کردیم ولی در نهایت با توجه به احساس نیاز به یک مرجع معتبر برای خرید لوازم و مکمل‌های ورزشی ما به سمت ایجاد یک فروشگاه اختصاصی برای ورزشکاران در فضای اینترنت شدیم.

وایا اسپرت سوای وب سایت اصلی خود دارای یک بلاگ آموزشی به نام مجله اینترنتی وایا اسپرت با آدرس mag.vayasport.com نیز می‌باشد که مقالات معتبر در حوزه ورزش و سلامتی ارائه می‌دهد.