وایا اسپرت | هر آنچه برای ورزش و تندرستی لازم است
تعداد بازديد: 368 بار
 در مجموع 1 راي

پودر پروتئین وی طعم طبیعی

سازنده: اپتیموم نوتریشناطلاعات بیشتر: پروتئین وی چیست؟نشان تجاری: 🔖 Optimum Nutritionدسته: قیمت و خرید مکملقيمت: 25,000,000ريال
پودر پروتئین وی با طعم طبیعی اپتیموم نوتریشن
بدون طعم، شیرین کننده یا رنگ مصنوعی – پشتیبانی از عضلات، حمایت از عضله سازی و ریکاوری افرادی که تمرینات قدرتی دارند - 861 گرم

مزایا و فواید افزایش قدرت - 24 گرم پروتئین وی در هر وعده برای کمک به ساخت و حفظ عضله و افزایش قدرت زمانی که در طول زمان با تمرینات مقاومتی منظم مصرف شود.
ریکاوری عضلات - 5.5 گرم آمینو اسیدهای شاخه دار طبیعی (BCAA) و 11 گرم اسیدهای آمینه ضروری طبیعی (EAAs) در هر وعده برای حمایت از ریکاوری عضلات
ایزوله - پروتئین آب پنیر ایزوله ماده اولیه است که کربوهیدرات‌ها، چربی و لاکتوز بیشتری را با استفاده از فناوری‌های فیلترینگ پیچیده ایزوله کرده است.
زمان استفاده قبل ورزش - 30 تا 60 دقیقه پس از تمرین – اول صبح به صورت ناشتا - بین وعده‌های غذایی یا هر زمانی از روز که به پروتئین بیشتری نیاز دارید.
طریقه مصرف شیکر - حدود یک پیمانه از پودر را در 170 تا 240 میلی‌لیتر مایع آب سرد یا شیر مخلوط کنید و به مدت 30 ثانیه هم بزنید، تکان دهید یا مخلوط کنید تا حل شود.
هم زدن قاشق - اگر شیکر خود را فراموش کردید یا وقت ندارید از مخلوط کن استفاده کنید، کافی است یک پیمانه گرد از مکمل را با یک لیوان پر از 170 تا 240 میلی‌لیتر آب یا نوشیدنی مورد علاقه خود اضافه کنید. سپس آن را با قاشق مخلوط کنید. حدود 30 ثانیه یا تا زمانی که پودر کاملا حل شود هم بزنید و سپس میل کنید.
ترکیبات اصلی ایزوله پروتئین آب پنیر، کنسانتره پروتئین آب پنیر، پپتیدهای آب پنیر
سایر توضیحات بدون طعم، شیرین کننده یا رنگ مصنوعی
4 الی 5 گرم کربوهیدرات در هر وعده
بدون گلوتن
این محصول برای تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری یا وضعیت سلامتی در نظر گرفته نشده است.

مکمل پروتئین وی پودر پروتئین وی اپتیموم نوتریشن  
دارای امتیاز از 1 رأی