وایا اسپرت | هر آنچه برای ورزش و تندرستی لازم است
تعداد بازديد: 446 بار

برندهای پروتئین وی ایرانی

تیم تولید محتوا: وایا اسپرتوب سایت: VAYASport.comدسته: معرفی و بررسی بهترین

تولیدکنندگان پروتئین وی به دلیل پرطرفدار بودن این محصول رقابت زیادی باهم در بازارهای جهانی دارند و کشور ما هم از این رقابت مستثنی نیست. یکی از چالش‌هایی که ورزشکاران با آن روبه رو هستند تعدد برند مکمل‌های پروتئین وی ایرانی است که باعث تردید بسیاری از علاقه‌مندان در حین خرید شده. ما در این مقاله قصد داریم با معرفی و بررسی برندهای مطرح ایرانی این چالش را برای ورزشکاران محترم برطرف نماییم.

اتفاق خوبی که چند سالی است در کشور ما رقم خورده، تولید پروتئین وی توسط شرکت‌های ایرانی است. این شرکت‌ها توانسته‌اند اطمینان ورزشکارانی که در حیطه همگانی ورزش می‌کنند را کسب نمایند. ما در مقاله قصد داریم به معرفی شرکت‌های برتر ایرانی بپردازیم.

بهترین مارک پروتئین وی


برند‌های برتر ایرانی

منبع اصلی پروتئین وی شیر است؛ با این اوصاف برای شرکت‌های لبنی قابل توجیه و به‌صرفه است که در حوزه تولید مکمل پروتئین وی ایفای نقش کنند. از طرفی شرکت‌های داروسازی و صنایع غذایی به دلیل سابقه تولید دارو و مکمل‌های غذایی و دستاوردهای علمی در این زمینه این را در ظرفیت خود می‌بینند که در حوزه تولید مکمل‌های ورزشی عرض اندام کنند.

ما در اینجا به پنج شرکت تولیدکننده پروتئین وی ایرانی پرداخته‌ایم که در این زمینه پیشتاز هستند. دوتا از آن‌ها در حوزه فرآورده‌های لبنی خدمات ارائه می‌دهند و دو تای دیگر جزو شرکت های تولید و پخش دارو هستند و دیگری در حوزه صنایع غذایی فعالیت می‌کند.


شرکت کاله

شرکت کاله به تازگی خط جدیدی برای تولید محصولات پروتئینی مخصوص ورزشکاران به نام کاله پرو راه‌اندازی کرده که شامل پودر پروتئین وی، پرو شیر (پرو میلک)، پرو ماست، پرو بستنی و... می‌شود. پروتئین وی کاله از نوع کنسانتره است که طرفداران زیادی به دست آورده.


شرکت پگاه

شرکت پگاه دیگر شرکت لبنی است که در حوزه تولید مکمل های ورزشی ورود کرده و خودش را فقط محدود به محصولات مشتق از شیر نمی‌کند بلکه در تولید مکمل‌های نظیر کربو، گینر، ال کارنیتین و... برای رقبای خود در بازار ایران خط و نشان می‌کشد.

پروتئین وی بازار داخلی


شرکت ژن استار

ژن استار یک برند زیر مجموعه شرکت داروسازی و مکمل سازی ستارگان نیک، با همکاری شرکت Health Empire کانادا از سال 2006 اقدام به تولید مکمل‌های ورزشی در ایران نمود. مکمل های ژن استار جزو قدیمی ترین برند مکمل بدنسازی در ایران به حساب می‌آید و بیش از 20 نوع مکمل در بازارهای ایران دارد.


شرکت کارن

کارن شرکتی است که در تولید و پخش دارو در ایران پیشرو است و تحت برند PNC مکمل‌های بدنسازی را برای ورزشکاران تولید می‌کند. این شرکت 2 برند پروتئین وی در بازار عرضه می‌کند و جزو شرکت‌هایی است که در بازار ایران حرف برای گفتن دارد.


شرکت دوبیس

شرکت دوبیس از سال 1384 تولید انواع مکمل‌های ورزشی برای ورزشکاران را با دستگاه‌های پیشرفته آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت با چهار برند پروتئین وی خود وارد بازار رقابتی ایران شده و با برندهای داخلی و خارجی رقابت می‌کند.


مکمل پروتئین وی برند برتر پروتئین وی پروتئین وی ایرانی کاله پرو پگاه ژن استار کارن دوییس