وایا اسپرت | هر آنچه برای ورزش و تندرستی لازم است
تعداد بازديد: 502 بار
 در مجموع 3 راي

پودر پروتئین وی دوبیس

اطلاعات بیشتر: پروتئین وی چیست؟نشان تجاری: Doobis 🔖دسته: خرید مکمل و قیمتقيمت: 26,000,000ريال
مقدار و وزن: 📦 2.270 کیلوگرم تاریخ انقضـا: ✅ یک سال پس از تولید
پودر پروتئین وی گلد کنسانتره دوبیس
وی گلد دوبیس حاوی پروتئین وی کنسانتره برای کمک به رشد عضلانی و تأمین بخشی از پروتئین مورد نیاز روزانه – حاوی 24 گرم پروتئین در هر وعده – وزن 2.270 کیلوگرم

مزایا و فواید رشد عضلات و حفظ سلامت عضله - این مکمل حاوی همه‌ی آمینو اسید‌های ضروری است و مقدار قابل توجه‌ای پروتئین وی دارد که در رشد و حجم توده عضلات نقش به سزایی دارد.
جلوگیری از کوفتگی عضلانی و تسریع بازتوانی - جذب سریعی دارد و به راحتی در دسترس عضلات قرار می‌گیرد و تاثیر خوبی در حفظ و ترمیم عضلات بعد از تمرین ایفا می‌کند.
مناسب برای کاهش وزن - استفاده از پروتئین وی گلد دوبیس همراه با برنامه تمرینی مناسب باعث کاهش وزن و افزایش بافت عضلانی بدون چربی در بدن می‌شود. به طور کلی این محصول باعث چاقی و افزایش چربی در بدن نمی‌شود، مگر اینکه مصرف آن بیش از نیازهای روزانه باشد.
وی کنسانتره - پس از فرایند کنسانتره شدن کازئین از آن جدا می‌شود و مقدار کمی از کربوهیدات و چربی در آن باقی می‌ماند. این مکمل حاوی 80 درصد پروتئین وی کنسانتره می‌باشد که زود جذب می‌شود و در تأمین اسیدهای آمینه مورد نیاز عضلات بعد از تمرین نقش مهمی دارد.
زمان استفاده روز تمرین - 2 ساعت قبل از ورزش - ۱۵ دقیقه تا یک ساعت بعد از ورزش
روز استراحت - در طول روز و بین وعده‌های غذایی
نکته: مقدار مصرف بر اساس طول دوره‌ی ورزشی، وزن، و جنسیت برای هر فرد متفاوت است. حداکثر 4 پیمانه در طول روز استفاده کنید و از مصرف بیش از حد مجاز اجتناب نمایید. مصرف زیاد در مدت کوتاه باعث تحت فشار قرار گرفتن کبد و کلیه‌ها می‌شود.
طریقه مصرف یک پیمانه گرد (30 گرم) از وی گلد دوبیس را در ۲۵۰ میلی لیتر آب یا نوشیدنی مورد علاقه خود حل نموده سپس میل کنید.
ترکیبات اصلی هر وعده یا پیمانه (30 گرم) - هر وعده یا پیمانه (30 گرم) - حاوی 24 گرم پروتئین، 2 گرم کربوهیدرات، یک گرم کربوهیدرات، 113 کالری و مواد معدنی کم کربوهیدرات می‌باشد.
سایر توضیحات زنان باردار یا شیرده بدون مشورت با پزشک مصرف نکنند.
در جای خشک در دمای زیر 25 درجه و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.
این محصول مکمل می‌باشد و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی‌باشد.
در صورت حساسیت به سویا، تخم مرغ و بادام قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
کودکان و افراد دارای حساسیت به لبنیات و یا مشکل عدم تحمل لاکتوز از مصرف این محصول خودداری کنند.

مکمل پروتئین وی پودر پروتئین وی پروتئین وی کنسانتره دوبیس نوتریشن رشد عضلات کاهش وزن جذب سریع ریکاوری و بازسازی  
دارای امتیاز از 3 رأی