وایا اسپرت | هر آنچه برای ورزش و تندرستی لازم است
تعداد بازديد: 1418 بار
 در مجموع 14 راي

قرص تریبولوس اپتیموم نوتریشن

سازنده: اپتیموم نوتریشننشان تجاری: 🔖 Optimum Nutritionدسته: قیمت و خرید مکملقيمت: 8,500,000ريال
کپسول تریبولوس تتریس با عصاره ساپونین اپتیموم نوتریشن
افزایش طبیعی تستوسترون و بالا بردن میل جنسی آقایان – کمک به سنتز پروتئین و ساخت عضله – حاوی 2 بطری 100 عددی

مزایا و فواید افزایش سطح تستوسترون طبیعی بدن - تریبولوس تتریس یا خارخاسک یکی از مکمل‌هایی است که باعث تحریک ترشح تستوسترون در آقایان می‌شود که به افزایش سطح تستوتسرون طبیعی بدن کمک می‌کند.
کمک به ساخت و بازسازی عضله - تستوسترون یکی از عوامل اصلی سنتز پروتئین است که در رشد و سرعت بازسازی عضلات نقش دارد و از آنجایی که تستوسترون می‌تواند زمان بازسازی و ریکاوری عضلات را در بین تمرینات کاهش دهد، این فرصت به عضلات داده می‌شود که سریع‌تر بازسازی شده و آماده برای تمرینات بعدی شوند.
افزایش میل جنسی مردان - مصرف مکمل‌های حاوی گیاه خارخاسک می‌تواند به افزایش میل جنسی در اقایان کمک کند. این مکمل نه تنها در افزایش عملکرد جنسی بلکه در رفع اختلالات جنسی و افزایش تولید اسپرم نیز می‌تواند موثر باشد.
حاوی 40 درصد ساپونین - ساپونین یک ترکیب شیمیایی موجود در تریبولوس یا خارخاسک می‌باشد که مزایای این مکمل از همین ماده نشأت می‌گیرد. هر چه در یک مکمل مقدار ساپونین بیشتر باشد دوز کمتری باید مصرف کرد زیرا مکمل غلیظ تر است.
زمان استفاده 2 کپسول در روز مصرف کنید؛ شما می‌توانید دو کپسول را در یک وعده غذایی مصرف کنید یا یک کپسول بعد از صبحانه و یک کپسول بعد ناهار میل کنید.
طریقه مصرف همراه با آب میل شود.
ترکیبات اصلی در هر وعده (2 کپسول) - 625 میلی گرم پودر خارخاسک و عصاره استاندارد شده با محتوای فوراستانول ساپونین به همراه ژلاتین، استئارات منیزیم، سیلیس
سایر توضیحات دور از دسترس کودکان قرار دهید.
این محصول برای زنان مناسب نمی‌باشد.

مکمل تریبولوس تتریس کپسول تریبولوس تتریس گیاه خارخاسک مکمل خارخاسک اپتیموم نوتریشن  
دارای امتیاز از 14 رأی