وایا اسپرت | هر آنچه برای ورزش و تندرستی لازم است
تعداد بازديد: 4776 بار
 در مجموع 85 راي

پودر پروتئین وی کاله

اطلاعات بیشتر: پروتئین وی چیست؟نشان تجاری: Kalleh Pro 🔖 دسته: قیمت و خرید مکملقيمت: 17,900,000تا20,500,000ريال
سازنده: شرکت کالهعـرضـه: وایا اسپرت
مقدار و وزن: 📦 1.80 کیلوگرم تاریخ انقضـا: ✅ 2 سال پس از تولید
پودر پروتئین وی کنسانتره کاله
100 درصد پروتئین وی کنسانتره – 55 وعده در هر قوطی – 24 گرم پروتئین در هر وعده – در هر وعده 120 کالری – فاقد لاکتوز

مزایا و فواید افزایش وزن، قدرت و رشد عضلات - پروتئین‌های موجود در این مکمل (پروتئین وی، BCAA و گلوتامین) در رشد، ترمیم و حفظ عضلات و در نهایت افزایش وزن، قدرت و حجم توده عضلات نقش موثری دارند.

ریکاوری و بازسازی عضله - BCAA موجود در این محصول از تخریب و تحلیل بافت عضلانی پیشگیری می‌کند و در روند بازتوانی و ریکاوری عضلات نقش موثری ایفا می‌نماید و عملکرد عضلانی را بهبود می‌بخشد.

تحریک سنتز پروتئین - سنتز پروتئین عضلات کاملاً وابسته به گلوتامین است؛ گلوتامین فراوان‌ترین اسیدآمینه موجود در عضلات است و نقش کلیدی در تولید پروتئین عضلات ایفا می‌کند.

کمک به چربی سوزی - گلوتامین، هورمون رشد (GH) یا سوماتوتروپین را تحریک می‌کند. هورمون رشد میزان سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد و به چربی سوزی کمک می‌کند. به همین علت کسانی که در دوره کات هستند از این مکمل استقبال می‌کنند زیرا به روند کاهش بافت چربی آن‌ها را سرعت می‌بخشد.

وی کنسانتره - پس از فرایند کنسانتره شدن مقدار کمی از کربوهیدات و چربی در آن باقی می‌ماند و کازئین (پروتئین دیر جذب) نیز از آن جدا می‌شود. این مکمل حاوی 75 درصد پروتئین با ارزش بیولوژیکی و سرعت جذب بالا می‌باشد که در تأمین سریع اسیدهای آمینه مورد نیاز عضلات نقش مهمی دارد.

فاقد لاکتوز - لاکتوز موجود در این مکمل به قندهای دیگر شکسته شده و برای افرادی که حساسیت به لاکتوز دارند مناسب است.
زمان استفاده در روزهای تمرین
یک الی 2 ساعت پیش از ورزش
30 دقیقه بعد از ورزش

در روزهای استراحت
بین وعده‌های غذایی
طریقه مصرف یک پیمانه گرد (32/5 گرم) را در 130 تا 200 سی سی آب سرد، شیر و یا نوشیدنی مورد علاقه خود اضافه کنید و تنها با 4 شیک (تکان شدید) به محلول مناسب نوشیدن خواهید رسید.
ترکیبات اصلی هر وعده یا پیمانه (32/5 گرم) - حاوی 24 گرم پروتئین شامل: 5 گرم BCAA (اسیدآمینه های شاخه دار) و 4 گرم گلوتامین به همراه سایر آمینو اسیدها می‌باشد.
سایر توضیحات در جای خشک و خنک نگه‌داری شود.
این محصول برای کودکان پیشنهاد نمی‌شود.
بانوان باردار و شیرده پیش از مصرف با پزشک مشورت کنند.
با افزایش میزان پروتئین دریافتی، مصرف آب روزانه را افزایش دهید.

مکمل پروتئین وی پودر پروتئین وی پروتئین وی کنسانتره کاله پرو رشد عضلات افزایش وزن چربی سوزی فاقد لاکتوز تحریک سنتز پروتئین ریکاوری و بازسازی  
دارای امتیاز از 85 رأی