وایا اسپرت | هر آنچه برای ورزش و تندرستی لازم است
تعداد بازديد: 442 بار
 در مجموع 13 راي

پودر آمینو انرژی + آبرسانی

سازنده: اپتیموم نوتریشننشان تجاری: 🔖 Optimum Nutritionدسته: قیمت و خرید مکملقيمت: 15,500,000ريال
پودر آمینو انرژی (انرژی + آبرسانی) اپتیموم نوتریشن
تقویت انرژی، ریکاوری عضلات، پشتیبانی الکترولیت و بالا بردن تمرکز در زمان ورزش یا صرفاً انجام کارهای روزانه، وزن 285 گرم (30 وعده)

مزایا و فواید انرژی، هوشیاری و تمرکز - دارای 100 میلی‌گرم کافئین در هر وعده، این مقدار کافئین با تحریک سیستم عصبی مرکزی، به شما کمک می‌کند تا سطح هوشیاری و تمرکز خود را بالا ببرید و از خستگی جلوگیری می‌کند. کافئین به سرعت عمل کرده و سطح انرژی شما را افزایش می‌دهد.
عملکرد و ریکاوری عضلات - اسیدهای آمینه ضروری به خصوص BCAA ها، ساختاری را برای بافت‌ها فراهم می‌کنند که در عملکرد ورزشکار در حین تمرین و ریکاوری عضلات پس از تمرین کمک شایانی می‌نماید. این محصول دارای 5 گرم اسیدهای آمینه ضروری از جمله BCAAs در هر وعده می‌باشد.
هیدراتاسیون و جبران الکترولیت از دست رفته - الکترولیت هایی نظیر پتاسیم، سدیم و منیزیم به عملکرد و تعادل مایعات در بدن کمک می‌کنند و هنگامی که ما در ورزش عرق می‌کنیم این الکترولیت‌ها از طریق عرق کردن از بدن ما خارج می‌شوند. این محصول حاوی 410 الی 415 میلی‌گرم الکترولیت در هر وعده می‌باشد و به شما کمک می‌کند تا الکترولیت هایی که در طول فعالیت ورزشی از دست رفته‌اند را دوباره جایگزین کنید.
زمان استفاده زمان تمرین - قبل تمرین (برای افزایش انرژی قبل از تمرین – بعد تمرین ( به عنوان یک نوشیدنی برای کمک به ریکاوری عضلات)
زمان غیر تمرین - میان وعده بعد از ظهر یا هر زمانی از روز که نیاز به تأمین انرژی داشته باشید.
طریقه مصرف هر وعده (2 قاشق غذاخوری) را در 300 تا 350 میلی‌گرم آب سرد مخلوط کنید.
ترکیبات اصلی 100 میلی گرم کافئین ارگانیک از برگ چای یا دانه قهوه، اسید سیتریک، طعم طبیعی و مصنوعی، اسید مالیک، اسید تارتاریک، دی اکسید سیلیکون، سیلیکات کلسیم، سوکرالوز، مخلوط صمغ (صمغ سلولز، صمغ زانتان، کاراگینان)، اینولین و لسیتین
سایر توضیحات گزینه ای سالم تر و کاربردی تر از نوشیدنی های انرژی زا با شکر صفر و تنها 5 کالری در هر وعده
قرار گرفتن در معرض گرما یا نور خورشید ممکن است منجر به ذوب یا آسیب به محصول شود.
این محصول برای تشخیص، درمان، درمان یا پیشگیری از هر بیماری در نظر گرفته نشده است.
حاوی سویا

مکمل آمینو انرژی پودر آمینو انرژی آبرسانی بدن هیدراتاسیون هیدراسیون مکمل الکترولیت پودر الکترولیت ورزشی سدیم منیزیم پتاسیم آمینو اسید اسید آمینه ریکاوری عضلات کافئین رفع خستگی مکمل انرژی زا پودر انرژی زا مکمل ON Optimum Nutrition اپتیموم نوتریشن  
دارای امتیاز از 13 رأی